prescription coupon

prescription drug discount cards
گروه صنعتی کیان موتور شامل بخش های زیر می باشد که در زمینه های مرتبط با خودرو فعالیت می نماید:
1-نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش.
2-فروش و ارائه خدمات لیزینگ کلیه خودرو های داخلی و خارجی
3-ساخت ماشین آلات و کاربری های خاص و تجهیز خودرو،
4-ماشین سازی و ساخت قطعات خاص
نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش
گروه صنعتی کیان موتور در سال 1384 هجری شمسی موفق به اخذ نمایندگی شرکت بهمن دیزل با کد 119 به مدیریت آقای غلامحسین کیانی دوم گردید و پس از گذشت زمان کوتاهی عنوان نماینده برتر شرق کشور در فروش و خدمات پس از فروش را بدست آورد.
از بدو آغاز کار و تنها پس از گذشت زمان کوتاهی یکی از مجهز ترین و استاندارد ترین نمایندگی های کشور گردیده و با در اختیار داشتن فضایی بالغ بر 4500 متر مربع و نیروهای فنی ماهر و دوره دیده ، بهترین خدمات را به مشتریان خود در سراسر استان خراسان رضوی ارائه نموده است و دارای گرید B سازمان بازرسی و استاندارد کشور است.
همچنین در سال 1387 موفق به اخذ نمایندگی شرکت بهمن موتور با کد 1924 گردید و فعالیت خوبی در زمینه فروش کلیه محصولات این شرکت شامل: وانت های مزدا-سواری مزدا 3- وانت های کاپرا-خودرو های نارون و غیره ...
در سال 1391 موفق به اخذ نمایندگی شرکت سیبا موتور، تولید کننده کامیون های FAW گردیده و فروش و خدمات پس از فروش این خودرو ها را آغاز نموده که شرکت فاوFAW اولین و بزرگترین خودرو ساز در چین می باشد که در حال حاضر یکی از بهترین خودرو های چینی دنیا می باشد.


فروش و ارائه خدمات لیزینگ کلیه خودرو های داخلی و خارجی:
گروه صنعتی کیان موتور در راستای ارائه خدمات بهتر و تاًمین نیاز مشتریان خویش اقدام به اخذ نمایندگی فروش از شرکت های لیزینگ معتبر کشور نموده و در سال 1384 نمایندگی کد 2154 شرکت بهمن لیزینگ و در سال 1388نمایندگی شرکت لیزینگ پارسیان و هم اکنون نیز با شرکت های مذکور در حال همکاری و ارائه خدمات لیزینگی خودرو به همشهریان گرامی می باشد.
3)ساخت ماشین آلات و کاربری های خاص و تجهیز خودرو:
گروه صنعتی کیان موتور با تکیه بر تجربه و پشتوانه فنی پنجاه سال متخصصین خود و نیز دارا بودن کارگاه های مجهز ماشین سازی اقدام به ساخت ماشین های صنعتی متعدد(منجمله : دستگاه تست بوستر ترمز خودرو های ایران خودرو و کاربری های خاص(تانکر های ویژه حمل آب و شستشو جهت شهرداری ها و آتش نشانی ها و بالابر های هواپیمایی و غیره ...))